Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Výrobce Prakab

Prakab je významný český výrobce kabelů a vodičů s více než 100 letou historií. Sortiment Prakab nabízí mnoho produktových skupin: elektroinstalace, výrobní průmysl, doprava, energetika, sdělovací kabely i oheň retardující kabely.

U nás najdete sortiment Prakab v kategoriích


Prakab je významný český výrobce kabelů a vodičů s více než 100 letou historií. Název Prakab vznikl jako Pražská kabelárna. Tato společnost je zakládajícím členem AVK - Asociace výrobců kabelů a vodičů. Je také členem organizace Europacable se závazkem etických a udržitelných principů ve vývoji a výrobě kabelů vysoké kvality. Sortiment Prakab nabízí mnoho produktových skupin: elektroinstalace, výrobní průmysl, doprava, energetika, sdělovací kabely i oheň retardující kabely. U nás naleznete silové instalační kabely, zejména kabely CYKY a ploché CYKYLo. Dále řídící kabely JYTY pro ovládání a elektroniku v průmyslu nebo také oheň retardující, známé jako nehořlavé kabely požární třídy B2ca. Vedle kabelů také instalační vodiče pevné i laněné.

Náš sortiment instalačních kabelů vybíráme vždy podle nejlepších aktuálních nabídek od prověřených výrobců Prakab a NKT. Tak vám můžeme nabídnout spolehlivé skladové zásoby a nízké ceny.