Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Mureva Styl

Vypínače a zásuvky Mureva Styl s krytím IP55 odolají nepříznivému prostředí, stejně jako pobřežní maják. Robustní kryt umožňuje instalaci do výrobních hal.
Ergonomická voděodolnost

Odolná, robustní konstrukce vypínačů Schneider Mureva Styl v krytí IP55. Největší předností je nový ergonomický design, který umožňuje snadnou instalaci. Řada Mureva Styl je navržena tak, aby se díky intuitivnímu a chytrému tvaru lehce montovala.

Vodotěsnost důmyslně navržené Mureva Styl je zaručena díky těsnící membráně vypínačů. Poskytuje snadnou instalaci a schopnost odolat všem podmínkám. Mureva Styl je k dispozici ve dvou barvách: Polar bílá a Antracit šedá. Materiál odolný vůči UV záření zamezí postupnému blednutí barev. Navíc je odolný proti špíně a rozpouštědlům. Řada Mureva Styl výrobce Schneider Electric je přátelská k životnímu prostředí.

Designová řada Mureva Styl

Odolná, robustní konstrukce vypínačů a zásuvek v krytí IP55. Největší předností je nový ergonomický design, který umožňuje snadnou instalaci. Řada Mureva Styl je navržena tak, aby se díky intuitivnímu a chytrému tvaru lehce montovala.

Důmyslně navržená Mureva Styl poskytuje snadnou instalaci a schopnost odolat všem podmínkám. Při práci s Mureva Styl si je okamžitě oblíbíte. Třeba díky průhledným víčkům okamžitě vidíte přístroj uvnitř a LED kontrolku.

Přístroje řady Mureva Styl jsou k dispozici ve dvou barvách: Polar bílá a Antracit šedá. Materiál odolný vůči UV záření zamezí postupnému blednutí barev. Navíc je odolný proti špíně a rozpouštědlům.

Vodotěsnost vypínačů zaručuje přední těsnící membrána oddělující mechanismus a klapku vypínače. Vodotěsnost zásuvky je zaručena při zavřeném i otevřeném krytu. Krabice přístroje je vybavena zadní těsnící membránou. Vstupy kabelů horní a dolní mají taktéž membrány.

Kromě vypínačů a tlačítek nabízí řada Mureva Styl také zásuvky 230V, žaluziové ovladače, tlačítko nouzového zastavení nebo spínač s klíčem. Součástí řady Mureva Styl jsou až trojnásobné vodorovné rámečky a dvojnásobné horizontální rámečky. Doobjednat lze také LED kontrolky pro zásuvky, signalizační LED, popisové štítky tlačítek a další. Komponenty Mureva Styl jsou kompatibilní s přístroji Altira a Unica. Podívejte se na všechny vypínače a zásuvky Schneider Electric.

Řada Mureva Styl je přátelská k životnímu prostředí. Splňuje shodu s RoHS, shoda se směrnicí REACH, PEP (Environmental Product Profile) pro sledování a správu spotřeby energie a/nebo snížení emisí uhlíku.