Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Podporujeme

Podporujeme sport

iElektra podporuje hokej HC Litvínov

V rámci naší společenské odpovědnosti se zaměřujeme na tři hlavní oblasti. První z nich je sociální odpovědnost. Podporujeme sport, kulturu a prostřednictvím sponzorských darů přispíváme na dobrou věc. Zaměřujeme se především na podporu mládeže v oblasti sportu. Dlouhodobě například spolupracujeme s hokejovým klubem HC Verva Litvínov, kde naše příspěvky směřují na podporu mladých hokejistů.

Podporujeme kulturu a vzdělání

iElektra podporuje - prezentační akce

Druhou oblastí naší podpory je personální odpovědnost. Naším cílem je individuální přístup k zákazníkům se zaměřením na jejich spokojenost. Dlouhodobě se také soustředíme na dobré vztahy s našimi dodavateli. A nezapomínáme na naše zaměstnance, ke kterým se snažíme přistupovat vždy férově a podporovat jejich profesní rozvoj. Důraz klademe na odpovídající platové ohodnocení, benefity a v rámci odměn podporujeme dlouhodobou prosperitu našich zaměstnanců prostřednictvím příspěvku na penzijní připojištění.

Podporujeme ekologii

Při této příležitosti se soustředíme na třetí pilíř - ekologickou odpovědnost. V rámci našeho podnikání dbáme na podporu životního prostředí - ekologicky likvidujeme světelné zdroje a spotřebovaný elektroinstalační materiál (elektropřístroje, baterie, apod.), třídíme odpad a využíváme elektřinu z obnovitelných zdrojů energie.

Koho podporujeme?

iElektra podporuje hokejové kluby

Společnost dlouhodobě podporuje tradiční hokejový klub, který působí v nejvyšší hokejové soutěži již více než 55 let. Náš příspěvek směřuje na podporu mládeže. Jsme si vědomi toho, že sport podporuje rozvoj mládeže, ať již fyzickou, ale také osobnostní. Sport v dětech rozvíjí zodpovědnost a respekt k soupeřům. Reklamní spot promítaný na velkoplošné obrazovce na Zimním stadionu Ivana Hlinky během utkání extraligy ledního hokeje HC Vervy Litvínov můžete shlédnout zde.

Od roku 2014 jsme navázali na dřívější spolupráci se sousedním hokejovým klubem HC Most. Sport v Ústeckém kraji, a zejména v našem okrese, zažívá úspěšné období díky širokému spektru sportovních odvětví a možnostem jak využít volný čas. Naše společnost se s tímto ztotožňuje a proto jsme se rozhodli podpořit náš domácí hokejový klub.

logo Fotbalové akademie Josefa Masopusta

Nezapomínáme také na další oblíbený sport, fotbal. Počátkem roku 2016 jsme poskytli drobný finanční dar Fotbalové akademii Josefa Masopusta, která zastřešuje mosteckou fotbalovou mládež. Z příspěvku budou zakoupeny nové míče, rozlišovací dresy a tréninkové pomůcky a vybavení.

charitativní hokejový turnaj Bobování

Od roku 2016 podporuje společnost iElektra charitativní hokejový turnaj Bobování. Letos se koná již druhý ročník a my jsme rádi, že můžeme přispět na tuto dobrou věc. Hokejový turnaj je součástí charitativní akce Bobování, která se koná za účelem pomoci postiženým dětem, které potřebují finanční příspěvek na konkrétní přístroj, rehabilitační pomůcku nebo lázeňský pobyt. Po skončení turnaje je rodinám nemocných dětí předán symbolický šek s vytěženou částkou od účástníků turnaje, návštěvníků a sponzorů.

logo Podkrušnohorské všeobecné a sportovní gymnázium

Podporujeme také vzdělání a proto jsme nedávno finančním darem podpořili Podkrušnohorské Všeobecné a Sportovní Gymnázium Most, které se zapojuje do spousty zajímavých místních i zahraničních projektů a tím vytváří zajímavé příležitosti pro studenty jak v oblasti praxí, tak i ve vzdělání.