Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Historie společnosti iElektra.cz

ielektra - specialista na elektroinstalační materiál - vstup prodejny

Úspěchy za rok 2022 v číslech

  • Poskytli jsme přes 200 km kabelů CYKY.
  • Umožnili vybavit okolo 300 bytových prostor rozvodnicemi,
  • Instalovat přes 18 500 děr zásuvkami a vypínači.
  • Pomohli jsme Vám ušetřit za energie díky 3 000 LED svítidlům,
  • Přispěli k rozšíření ekologické fotovoltaiky s 1 500 m solárních kabelů.

Za tyto úspěchy vděčíme Vám, našim zákazníkům. Těší nás každoročně rostoucí základna spokojených zákazníků, kterým umožňujeme realizovat všestranné elektroinstalace. Každý den poskytujeme profesionální elektromateriál a relevantní informace. Zajímá vás, jak jsme dosáhli dnešních úspěchů?


Historie společnosti iElektra.cz

Přeměny velkoobchodu od 1992 do 2023

Historie společnosti iElektra začíná v roce 1992, kdy byla v Mostě otevřena prodejna elektroinstalačního materiálu. Ze začátku sloužila jako materiálová základna pro vlastní montážní firmu. ...To byly časy, před internetem.

budova budoucí iElektra 1992

Sklad iElektra 1994

Opravdu začínáme. V roce 1995 jsme vstoupili na trh pod názvem REIMONT a započali jsme tak činnost týkající se zejména velkoobchodního prodeje a poskytováním služeb v oblasti elektroinstalačního materiálu. ...Tehdy bylo mnohem méně druhů zboží a k zapsání objednávky stačily tužka a papír.

Učíme se. Během následujících pár let získala společnost cenné zkušenosti a vytvořila si pověst seriózního a odborného prodejce, zejména u velkých stavebních firem.

iElektra v Ústí nad Labem

Rosteme. Po úspěšném zavedení mostecké prodejny a vytvoření si dobrého jména mezi zákazníky jsme se rozhodli být vám ještě blíž. V červnu 2006 jsme otevřeli pobočku v Ústí nad Labem, která se rychle stala významným hráčem na místním trhu.

Zakládáme e-shop. Významným mezníkem v naší historii se stal rok 2009, kdy jsme založili internetový obchod iElektra.cz, který nám umožnil poskytovat služby a nabízet sortiment zákazníkům napříč celou republikou. Návštěvnost internetového obchodu neustále roste a iElektra.cz se stala oblíbenou a dynamickou značkou, která si získala své zákazníky.

iElektra v mostě

Od teď jen iElektra.cz. Důležitým milníkem naší společnosti byl rok 2013, kdy jsme se na základě úspěšnosti značky iElektra.cz rozhodli sjednotit činnost velkoobchodu a internetového obchodu pod jednotný název. ...Na Slovensku iElektra.sk.

Oslavujeme. V roce 2015 slavíme 20. narozeniny. Za dobu existence společnosti jsme se stali tradičním dodavatelem elektroinstalačního materiálu a obsloužili tisíce spokojených zákazníků, o čemž svědčí rozsáhlá odběratelská základna. ...Ten čas ale letí.

Slavíme 20 let na trhu

Specializujeme. Během roku 2020 tvoříme a specializujeme tým iElektra.cz na přípravu a expedici objednávek, zákaznickou podporu a správu e-shopu. To umožnilo profesionální přístup k e-shopu i obsluze zákazníka. ...A abychom nezapomněli, slavíme 25 let na trhu!

Zvětšujeme. V roce 2022 zařizujeme v novém prostoru kabelárnu vybavenou regálovým systémem, odvíječkami kabelů a digitálním systémem správy objednávek kabelů. Také expediční centrum jsme zvětšili a doplnili o moderní balící stroje. ...proto expedujeme tak rychle.

Propojujeme. Od roku 2023 máme nový skladový systém, vyšší automatizaci zpracování objednávek, nový e-shop. A nejlepší na tom je, že vše je od teď propojené. Pro vás to znamená aktuální informace o skladových zásobách a to ve všech pobočkách iElektra. ...pravda, byly to trochu turbulentní roky plné nejistoty ale my to společně s vámi ustáli.


Rosteme spolu se sortimentem

Neustále rozšiřujeme prodejní sortiment. Počáteční zaměření na kabely a rozvaděče bylo brzy rozšířeno o vypínače a zásuvky. Dalším pilířem našeho sortimentu se stalo osvětlení. Již od počátku nabízíme také doplňkový sortiment nářadí a vybavení. V rámci rozvoje jsme navázali vztahy s dodavateli a výrobci elektroinstalačního materiálu. Spolupracujeme například s firmou ABB nebo český výrobcem elektroinstalačního materiálu Kopos Kolín.

Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout rozsáhlou nabídku produktů a služeb. Velký důraz klademe na výběr zaměstnanců nejen s odborným elektrotechnickým vzděláním, ale i s odpovídající praxí. Naši zaměstnanci jsou připraveni poskytnout vám odbornou pomoc jak při řešení problémů při výběru zboží, tak při zpracování cenových nabídek.


Jsme tu pro vás

Zakládáme si na příjemném prostředí a poskytnutí kvalitních služeb. Proto u nás nenajdete pořadníky na výdej zboží a podobné nesmysly. Zato můžeme nabídnout:

  • ochotnou obsluhu, která poradí,
  • lahodnou kávu z originálního kávomatu Tchibo,
  • mnoho katalogů a vystaveného zboží pro inspiraci.

Najdete nás v Mostě a Ústí nad Labem.