Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Historie společnosti iElektra.cz

Rosteme spolu s Vámi

Neustále rozšiřujeme prodejní sortiment a přizpůsobujeme ho vašim potřebám. Počáteční zaměření na kabely a rozvaděče jsme brzy rozšířili o vypínače a zásuvky. Dalším pilířem našeho sortimentu se stalo osvětlení. Již od počátku nabízíme také doplňkový sortiment nářadí a vybavení pro elektrikáře. V rámci rozvoje jsme navázali vztahy s dodavateli a výrobci elektroinstalačního materiálu. Spolupracujeme například s firmou ABB nebo český výrobcem elektroinstalačního materiálu Kopos Kolín.

Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout rozsáhlou nabídku produktů a služeb. Velký důraz klademe na výběr zaměstnanců nejen s odborným elektrotechnickým vzděláním, ale i s odpovídající praxí. Naši zaměstnanci jsou připraveni poskytnout vám odbornou pomoc, jak při řešení problémů při výběru zboží, tak při zpracování cenových nabídek.Proměny společnosti od 1992 do 2024


Navštivte nás v Mostě


Jsme tu pro vás

Navštivte nás v Mostě a Ústí nad Labem. Zakládáme si na příjemném prostředí a poskytnutí kvalitních služeb. Proto u nás nenajdete pořadníky na výdej zboží a podobné nesmysly. Zato nabízíme:

  • ochotnou obsluhu, která poradí,
  • aktuální katalogy výrobců a vystavené zboží pro inspiraci,
  • lahodnou kávu z originálního kávomatu Tchibo.

VÍCE O IELEKTRA