Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Garance vrácení zboží do 30 dnů

Pro nákup bez rizika a vaši spokojenost poskytujeme garanci 30 dní na výměnu nebo vrácení zboží a rychlé vyřízení. Jak? Nepoškozené zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 30 dnů od doručení a my vám vrátíme plnou cenu. Toto zboží nesmí jevit známky opotřebení, například škrábance, poškození. Prosíme o vrácení kompletního zboží v originálním obale, včetně příbalového letáku či manuálu.


Jaké zboží můžete vrátit?

Vrátit můžete v zásadě veškeré zboží zakoupené v eshopu iElektra. Výjimku tvoří:

  • použité zboží (zboží, které nese viditelné znaky používání)
  • zboží, jehož otevřením došlo ke znehodnocení (např. lepidla, tmely a stavební chemie)

Co musíte udělat?

Dejte nám vědět, že zboží vracíte. Kontaktujte nás na e-mailu eshop@ielektra.cz nebo na telefonu 731 411 730 v provozních časech Po - Pá, 7:00 - 15:15.


Jak zboží vrátit?

Zboží můžete vrátit na našich prodejnách v Mostě nebo Ústí nad Labem. Pokud to k nám máte daleko, můžete zboží vrátit poštou nebo na výdejním místě Zásilkovna.

  • Vrácení na některé prodejně iElektra Most nebo Ústí nad Labem je rychlý způsob, pokud to k nám máte blízko.
  • Vrácení Českou poštou. Pošlete nám zboží zpět. Můžeme také zajistit svoz.
  • Vrácení na výdejní místo. Podejte zásilku na výdejním místě. Vrácení zboží na výdejním místě Zásilkovna podléhá přepravním podmínkám (limit váhy a rozměrů).

Kam zboží poslat?

Po domluvě, zboží odešlete na adresu:

iElektra s.r.o.
reklamační oddělení
Dělnická 26
434 01 Most


Jak a kdy vám vrátíme peníze?

Peníze vracíme ihned, jakmile přijmeme vrácené zboží a zkontrolujeme jej. Peníze vám vrátíme na bankovní účet nebo na platební kartu (pokud jste platili online platební kartou).


Pomůžeme vám

Pokud nemáte rádi papírování nebo se vám vrácení zboží nechce vyřizovat, kontaktujte nás. Rádi vám s vrácením pomůžeme. Můžeme také zařídit svoz na vámi vybrané adrese (např. doma nebo v práci).


Další informace o nákupu

Nakupujete u nás poprvé? Ujistěte se, že nejsme podvodný obchod. O naší serióznosti svědčí 7500+ recenzí na portálech Heureka.cz a Zbozi.cz. Podívejte se na důvody proč u nás zákazníci rádi nakupují.


KONTAKTY