Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Výrobce Schneider Electric

Společnost Schneider Electric přináší energetická a automatizační řešení v rámci elektrotechniky. Tento francouzský výrobce je jedním z nejvýznamnějších elektrotechnických společností v oblasti vývoje a výroby technologií působící po celém světě.

U nás najdete sortiment Schneider Electric v kategoriích

Náš sortiment Schneider Electric tvoří zejména vypínače a zásuvky Schneider obsahující 5 designových řad vypínačů, zásuvek a ovladačů pro domovní i průmyslovou elektroinstalaci, vnitřní i venkovní prostředí. Nejširší a nejoblíbenější řadou je nová Unica obsahující zcela nové funkce, 5 odlišných designů rámečků, také v antibakteriálním provedení a společné mechanismy malých rozměrů. Tedy vše pro univerzálnost, pestrý výběr a dlouhou životnost. Další oblíbenou řadou je Sedna s neodolatelnými křivkami a luxusní povrchovou úpravou. Základní řada Asfora nabízí ekonomické a přitom elegantní řešení například bytových rekonstrukcí. V neposlední řadě nabízíme venkovní vypínače a zásuvky Mureva Styl s nástěnnou montáží, krytím IP55 a vysokou odolností. Nebo řadu Cedar Plus s krytím IP44 a rovněž nástěnnou montáží. Vedle těchto vypínačů a zásuvek u nás naleznete také výkonové stykače Schneider TeSys pro řízení a automatizaci například motorů. Jejich výhodou jsou zapínací i vypínací kontakty, spolehlivost a univerzální použití. Nepřehlédněte ani reflektory Thorsman od Schneider. Tato LED pracovní světla poskytují velmi chytré řešení a moderní vlastnosti, malé rozměry, vysokou intenzitu světla, dobíjení, variabilitu, studený provoz a mechanickou odolnost.


Nenašli jste některé produkty Schneider Electric? V případě zájmu o sortiment Schneider Electric nás kontaktujte.Katalogy Schneider Electric
Články o produktech Schneider Electric

Představujeme designové řady vypínačů a zásuvek: Přichází nová UNICA od Schneider Electric, krásná, jednoduchá a připravená na budoucí technologie. Tato zbrusu nová řada nahradila "klasickou" Unica. Trendový design Schneider Sedna Elements s přesvědčivou imitací dřeva, skla, kovu i kamene ve střední cenové kategorii. Stylová a moderní Schneider Sedna je inovovaná řada nabízející neodolatelné tvary a styl do moderního interiéru na úrovni. Moderní a ekonomická Schneider Asfora je cenově dostupná řada s elegancí a oblíbenými barvami včetně antracitové.

Zjišťujeme všechny detaily i o dalších produktech: Nejchytřejší LED pracovní světlo do nepříznivého počasí nabízí velmi zajímavá řada malých a výkoných LED reflektorů Thorsman plná vychytávek.

Všechny články o Schneider Electric najdete jednoduše díky tagu Schneider Electric.


O značce Schneider Electric

Schneider Electric je jedním z největších dodavatelů elektromateriálu. Významný podíl na výrobním programu mají vypínače a zásuvky. Dále přístroje pro řízení a automatizaci. Tento francouzský výrobce má dnes více než 140 tisíc zaměstnanců po celém světě a je jedním z nejvýznamnějších elektrotechnických společností v oblasti vývoje a výroby technologií. Schneider Electric přináší energetická a automatizační řešení v rámci elektrotechniky. Produkty značky Schneider Electric vynikají především kvalitou zpracování i novými technologiemi.

Zrod společnosti Schneider Electric lze vystopovat do roku 1836, kdy ji založil průmyslník Eugène Schneider se svým bratrem Adolphem. Bratři Schneiderové koupili bývalou královskou slévárnu a roku 1839 vyrobili první lokomotivu, 1840 první francouzský parník. Dále expandovali do zbrojního průmyslu. Získali monopol pro dodávky zbraní francouzské vládě. Také dodávali materiál pro železniční výstavbu. Roku 1864 založili s dalšími průmyslníky organizaci Comité des Forges, která sdružovala největší výrobce oceli a železa ve Francii. Strojírenský a zbrojní koncern Schneider et Cie byl předchůdcem dnešního Schneider Electric, který začal s výrobou elektrotechnických zařízení. Společnost se rozrostla do celého světa a klade důraz na inovace, ochranu životního prostředí i rovné podmínky pro své zaměstnance všude po světě. Ve Španělském Puente La Reina se nachází Smart Factory, jedna z nejmodernějších továren na vypínače a zásuvky využívající například 3D tisk i rozšířenou realitu. U nás má Schneider Electric výrobní závod v Písku.


Zdroj: SE.com/cz/cs/