Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Schneider Asfora - moderní a ekonomické vypínače a zásuvky

Cenově dostupná elegance: Vypínače a zásuvky ASFORA v barvách Bílá, Krémová, aluminiový, Antracitová od výrobce Schneider Electric. Vypínač jednoduchý, střídavý, sériový, ... Zásuvka jednonásobná, dvojnásobná. Vícenásobné rámečky.

Cenově dostupné a elegantní: Vypínače a zásuvky ASFORA v barvách Bílá, Krémová, Aluminiová, Antracitová od výrobce Schneider Electric. Celá řada Asfora prošla inovací. Co je u ní nového a proč se rychle stala jednou z nejoblíbenějších designových řad vypínačů a zásuvek? Pojďte se podívat.

 

Designová řada Schneider ASFORA

Výrobce Schneider Electric nedávno uvedl na trh inovovanou řadu vypínačů a zásuvek Asfora. Inovací prošly stroječky i povrchová úprava přístrojů. Ekonomickou řadu Asfora vypínačů a zásuvek s francouzským nadčasovým designem si zamilujete. Jejich přední výhodou je snadná instalace a variabilita bez složité kompletace.

 

Klíčové vlastnosti vypínačů a zásuvek ASFORA

 • Inovace. Inovovaná Asfora získala menší rozměry stroječků pro pohodlnější montáž a dvě nové barvy: Aluminium a Antracit.
 • Komplet. Vyberte si kompletní vypínač a zásuvku nebo vylomte rámeček a vsaďte přístroj do vícenásobného rámečku.
 • Vypínač. Asfora obsahuje vypínač jednonásobný, sériový, střídavý, křížový, tlačítko jednonásobné, tlačítko dvojité.
 • Zásuvka. Asfora obsahuje také jednonásobné zásuvky s clonkami a zemnícím kolíkem, nebo dvojnásobnou zásuvku.
 • 4 barvy. Čtyři barevné varianty vypínačů, zásuvek a rámečků: Lesklá Bílá, Lesklá Krémová, Aluminiová, Antracitová.
 • 2300 W. Vypínače a zásuvky jsou dimenzovány pro rozsah výkonu 2300 W a jmenovitý proud 10 A.
 • Svorky. Pro pohodlné připojení vodičů si vyberte bezšroubové svorky nebo šroubové svorky.
 • Montáž. Snadná instalace do standardních krabic a mnoho vylepšení.
 • Rámečky. Široký výběr rámečků až 6 násobných, horizontálních i vertikálních, na výběr ve 4 barvách.

 

Příjemné a moderní barvy Asfora

 

Bílá barva a řazení

Kompletní vypínač, 1 klapka, barva Bílá, povrch lesklý v provedeních:

 • Jednopólový vypínač řazení č.1, bezšroubové svorky (EPH0100121).
 • Střídavý vypínač řazení č.6, bezšroubové svorky (EPH0400121).
 • Křížový vypínač řazení č.7, bezšroubové svorky (EPH0500121).
 • Dvojpólový vypínač řazení č.2, bezšroubové svorky (EPH0200121).
 • Jednoduché tlačítko řazení č.1/0, bezšroubové svorky (EPH0700121).

Kompletní vypínač, 2 klapky, barva Bílá, povrch lesklý v provedeních:

 • Sériový vypínač řazení č.5, bezšroubové svorky (EPH0300121).
 • Dvojitý střídavý vypínač řazení č.6+6 (5b), bezšroubové svorky (EPH0600121).
 • Dvojité tlačítko řazení č.1/0+1/0, bezšroubové svorky (EPH1100121).

 

Krémová barva

Vypínač s rámečkem, barva Krémová, povrch lesklý. Jednopólový vypínač řazení č.1, bezšroubové svorky, barva Krémová (EPH0100123).

 

Antracitová barva

Vypínač bez rámečku, Barva Antracit, povrch nabarvený (jemně zrnitý). Sériový vypínač řazení č.5, bezšroubové svorky, barva Antracit (EPH0300171).

Rámeček jednonásobný, barva Antracit (EPH5800171). Rámeček dvojnásobný horizontální, barva Antracit (EPH5800271). Každý vypínač lze zkompletovat s rámečky a vytvořit neomezené kombinace. Jednonásobné rámečky ve všech barvách Asfora. Horizontální dvojnásobný až šestinásobný rámeček ve všech barvách Asfora, vertikální dvojnásobný až trojnásobný rámeček ve všech barvách Asfora.

Vypínač bez rámečku, Barva Aluminium, povrch nabarvený (jemně zrnitý). Sériový vypínač řazení č.5, bezšroubové svorky, barva Aluminium (EPH0300161).

Rámeček jednonásobný, barva Aluminium (EPH5800161). Rámeček dvojnásobný horizontální, barva Aluminium (EPH5800261). Každý vypínač lze zkompletovat s rámečky a vytvořit neomezené kombinace. Jednonásobné rámečky ve všech barvách Asfora. Horizontální dvojnásobný až šestinásobný rámeček ve všech barvách Asfora, vertikální dvojnásobný až trojnásobný rámeček ve všech barvách Asfora.

 

Zásuvky Schneider Asfora

 

Jednonásobné zásuvky

Zásuvky Schneider Asfora jsou dostupné ve všech barvách bílá, krémová, antracitová, aluminiová. Kompletní jednonásobná zásuvka, barva Bílá, povrch lesklý, zdířky s clonkami. Zásuvka jednonásobná, bezšroubové svorky, zdířky s clonkami, barva Bílá (EPH2800221).

 

Dvojnásobné zásuvky

Praktické dvojzásuvky, instalace na výšku, kompletní provedení a snadná instalace. Kompletní dvojzásuvka v barvách Bílá, Krémová, povrch lesklý. Zásuvka dvojnásobná, bezšroubové svorky, barva Bílá (EPH9800121). Zásuvka dvojnásobná, bezšroubové svorky, barva Krémová (EPH9800123).

 

Kvalitní a kompaktní stroječky

Moderní strojky vypínačů a zásuvek jsou kompaktní, takže se pohodlně vejdou do univerzální přístrojové instalační krabice. Přístroje řady Asfora jsou vyráběny v provedeních s bezšroubovými svorkami i se šroubovými svorkami a s kvalitou výrobce Schneider Electric.


Videonávod montáže přístrojů Schneider Asfora.

 

Výrobce Schneider Electric

Schneider Electric je francouzská společnost založená v roce 1836, která působí po celém světě. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby technologií, které pomáhají vylepšit obytné prostory a životní styl. Vybírejte z široké nabídky vypínačů a zásuvek – kromě ekonomické Asfory nabízíme také oblíbenou variabilní Schneider Unica, univerzální řadu Sedna a odolné Schneider Cedar a Mureva Styl s vyšším krytím. Na našich stránkách najdete široký sortiment i dalších produktů Schneider od jističů, stykačů a rozvodnic až po signalizační prvky, či motorové spouštěče.


Všechny přístroje a příslušenství řady Schneider Asfora naleznete v našem sortimentu.

CHCI SCHNEIDER ASFORA