Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Výrobce OEZ

U nás najdete sortiment OEZ
Základem našeho širokého sortimentu OEZ tvoří modulární přístroje řady OEZ Minia. Zahrnují vysoce spolehlivé jistící, spínací a ochranné prvky vyhovující domovní, komerční i průmyslové elektroinstalaci. Jističe OEZ poskytují výběr řady LTE do 63 A s vypínací schopností 6 kA a řadu LTN do 80 A s vypínací schopností 10 kA. Jejich výhodami jsou: vysoká bezpečnost, ukazatel stavu červená/zelená, dvojité svorky nahoře i dole a možnost plombování v zapnutém i vypnutém stavu. Samozřejmostí přístrojů OEZ Minia je bezproblémová montáží do rozvaděče na DIN lištu 35 mm.

Pojistkové systémy OEZ Varius představuje pojistkové odpínače používané k bezpečnému odpínání vysokonapěťových okruhů, například solárních panelů ve fotovoltaických systémech. U nás naleznete tyto pojistkové odpínače OEZ Varius a k nim příslušné válcové pojistkové vložky.


Články o produktech OEZ

Přečtěte si o propojení jističů hřebenovými přípojnicemi, kde najdete rozlišení výrobců modulárních přístrojů používající kontakty tvaru PIN nebo FORK.


O značce OEZ

Česká společnost OEZ má 80ti letou tradici v oblasti jištění elektrických obvodů nízkého napětí, vývoje a výroby jističů, pojistek NN a dalších zařízení. V současnosti je OEZ jedním z nejmodernějších výrobních závodů v České republice.

Pro českou společnost OEZ jsou důležité moderní technologie a osobní přístupu. Společnost je držitelem titulu „Bezpečný podnik“ a 3x ocenění „Podnik podporující zdraví“. Spolupracuje s firmou Siemens a zavádí do praxe 4.generaci inovací Průmysl 4.0.

Mezi produktové řady OEZ patří modulární přístroje OEZ Minia. Minia je oblíbená řada produktů s instalací do občanské výstavby, administrativních budov a průmyslových instalacích. Minia jsou jistící, ochranné, spínací a monitorovací přístroje, určené pro montáž do elektrických rozváděčů na "U" DIN lišty šířky 35 mm podle ČSN EN 60715.