Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Výrobce Greenlux

Greenlux je český dovozce světelné techniky od roku 2010. Nabízíme široký sortiment domovních i venkovních LED svítidel, technických svítidel a další osvětlovací techniky značky Greenlux.

U nás najdete sortiment GREENLUX v kategoriích
Základ našeho širokého sortimentu GREENLUX tvoří osvětlení – interiérové, průmyslové i venkovní. Oblíbená a univerzální interiérová svítidla stropní, bodová i lineární v kompletním provedení s LED modulem nebo s paticí pro žárovky a LED trubice. Technická a průmyslová svítidla pro kanceláře, sklady, obchody, výrobní haly i sklepy a garáže. Samozřejmě také LED světelné zdroje všech tvarů a výkonů s objímkami. Venkovní osvětlení obsahuje příjezdová sloupková a fasádní světla, LED reflektory se solárními panely i veřejné osvětlení. Dále nabízíme výkonné reflektory a přenosná pracovní světla. Pohybová čidla jsou vhodná pro automatizaci osvětlení ve veřejných prostorách i doma, s různým počtem sensorů a citlivostí. Také můžete vybírat z nouzového osvětlení pro značení a osvětlení únikových cest.


Nenašli jste některé produkty GREENLUX? V případě zájmu o produkty GREENLUX nás kontaktujte.


O značce GREENLUX

Greenlux je prověřená česká firma zabývající se prodejem osvětlení, především moderních svítidel a světelných zdrojů. Greenlux byla založena roku 2010 a od té doby si vybudovala pevné postavení na českém trhu. Úspěch společnosti se nadále rozšiřoval a tak světlo výrobků Greenlux osvětluje domy, byty a kanceláře také v zahraničí, například v Polsku, Maďarsku nebo Slovensku.

Cílem společnosti Greenlux je dodávat osvědčený a zákazníky žádaný sortiment v souladu s nejnovějšími trendy. Aby mohla společnost Greenlux garantovat kvalitu, provozuje v rámci vývoje, kontroly a testování výrobků vlastní profesionální laboratoř.