Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Nová Unica

Vypínače a zásuvky Schneider Nová Unica vás posunou k chytré domácnosti. Pestré funkce v trendy barvách a 6 designů. Máme největší výběr skladem.

Sleva 32% Unica - Tlačítko řazení 1/0, 1M, Bílé

Sleva 32% Unica - Záslepka 1 modul, Antracit

Sleva 32% Unica - Záslepka 2 modul, Antracit

Sleva 32% Unica - Záslepka 1 modul, Bílá

Plně inovovaná řada Schneider Nová Unica

Moderní styl plný chytrých inovací

Nová Unica nastupuje místo standardní Unicy. Přináší zbrusu nový vzhled i mechanismy.

Nová UNICA je rodina vypínačů a zásuvek výrobce Schneider Electric, která přichází na český trh. Tyto vypínače přináší hravé barvy i luxusní materiály v moderních tvarech, inovované přístroje s ještě jednodušší montáží. Z vypínačů nová UNICA načerpáte inspiraci svěžího stylu.

Nová Unica obsahuje šest designových řad, které vyhoví každému interiéru: Studio, Studio Color, Studio Outline, Studio Metal, Pure, Pro.

Co je Unica Schneider Electric?

Schneider Unica je nejširší a světově nejúspěšnější rodina instalačních přístrojů výrobce Schneider Electric se sídlem ve Francii. Unica zahrnuje vypínače, zásuvky síťové i multimediální, stmívače, termostaty, detektory pohybu, USB nabíječky a další. Zkrátka veškeré instalační přístroje pro domovní elektroinstalaci, zejména interiérovou, například obytné prostory, kanceláře, veřejné prostory.

Nová UNICA sjednotí styl a oživí interiér

Po bezmála 20 letech od uvedení na trh, přichází vítaná inovace této oblíbené rodiny vypínačů a zásuvek. Proto Nová UNICA nahrazuje předchozí UNICA, dnes označovanou jako UNICA standard. Ponechává si přitom vše, co jsme na přístrojích UNICA měli rádi a přichází s vylepšeními.

Elektřikáři a montéři uvítají jednodušší montáž, více místa pro dráty i zpětnou kompatibilitu se standardní UNICA. Uživatelé budou nadšeni možností výběru, moderními tvary, svěžími barvami i luxusními materiály. Šest řad nové UNICA poskytuje široký výběr tak, aby vyhověla každému interiéru. Samozřejmostí je výběr jednomodulové a dvoumodulové provedení vypínačů, tedy poloviční šířka nebo plná šířka přístroje a klapky.

Nejlepší inovace nové Unica

  • Nový vzhled: nová Unica má 6 designových řad aby vyhověla každému projektu, elegantní tvary, více barev, kvalitní materiály. Rámečky přiléhají těsně ke stěně i na nerovný povrch. Perfektní vyrovnání více přístrojů vedle sebe / nad sebou.
  • Široký výběr funkcí: od základních po síťové, chytré a bezdrátové funkce.
  • Jednoduší a rychlejší montáž: všechny mechanizmy jsou kompaktnější. Proto zbyde více místa pro kabeláž. Pohodlné a barevně odlišené páčkové svorky umožní rychlejší připojení i uvolnění vodiče. Popis svorek a jasné zapojení na zadní straně přístrojů.
  • Zpětná kompatibilita: Snadná rekonstrukce a modernizace díky plné kompatibilitě nové Unica s předchozími verzemi elektroinstalačních zařízení Unica. Protože nová Unica má menší rozměry, stačí použít adaptér (rámeček U0.582).

Kompletaci vypínačů Unica zvládne každý

Postup kompletace vypínače a tlačítka nové Unica je velmi jednoduchý a prakticky se neliší od standardní Unica. Potřebujete:

  • Mechanizmus
  • Montážní rámeček Zamak
  • Klapka vypínače
  • Krycí rámeček.

Pokud volíte design Unica Studio Outline, doplníte rámeček ještě o dekorativní rámeček v jedné z 10 barev. Výhodou nové Unica je jednoduché skládání díky univerzálním rozměrům všech designových řad. Máte možnost zkombinovat libovolný přístroj s rámečkem z jakékoliv designové řady nové Unica. To přináší nový stupeň variability.

Montáž vypínačů Nová Unica

Montáž vypínačů nová Unica do běžné instalační krabice přístrojové KP68 umožňuje montážní rámeček Zamak, nově i v plastové variantě. Přístroje nové Unica poskytují více prostoru k připojení drátů. Rozměry mechanizmu nová Unica šířky 2 moduly jsou totiž pouhých 40x40 mm a klapky vypínače mají rozměry 45x45 mm.

Inovacemi prošly i rámečky nové Unica, které přiléhají těsně ke stěně i na nerovný povrch. Poskytují efektní vyrovnání více přístrojů vedle sebe či nad sebou. Příjemnou novinkou jsou bezšroubové svorky s barevným rozlišením páček pro vyšší přehlednost a eliminaci chyb zapojení. To vše usnadňuje montáž přístroje do stěny.