Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Kde se vyrábí Nová UNICA?

Co ukrývá nejmodernější továrna na vypínače a zásuvky Schneider UNICA? Technologie 3D tisku, ekologická výroba s nízkým procentem odpadu a dokonce i rozšířená realita. Podívejte se na video přímo z továrny ve španělském Puente La Reina. Smart Factory Schneider Electric disponuje automatizovanou výrobní halou, vývojovým a zkušebním centrem a řadou "vychytávek".

 

Kde se vyrábí 3000 zásuvek za hodinu?

Vydáme se do Španělska. Na severu Španělska poblíž města Pamplona totiž leží Puente La Reina. Toto malebné městečko nabízí gotické památky i krásný historický most. Nás však zajímá něco jiného. V Puente La Reina se nachází Smart Factory společnosti Schneider Electric - nejmodernější továrna na vypínače a zásuvky Nová UNICA. Na tomto místě se vyrábí až 3000 kusů zásuvek za hodinu!

Jedna z nejmodernějších továren Schneider Electric ve Španělsku, kde se vyrábí Nová UNICA. Video (nahoře) obsahuje české titulky.

Možná už vlastníte některý vypínač nebo zásuvku Nová UNICA. Pokud ano, třeba je teď uvidíte v novém světle. Oceníte špičkové technologie a úsilí lidí, které stáli za vývojem a výrobou tohoto skvostu elektroinstalace.

 

Nová Unica skladem na iElektra

Podívejte se sami na pestrý výběr přístrojů nová Unica u nás. Hlavními znaky nové Unica jsou čistý design, inovace usnadňující montáž a vyšší kompatibilita.


Vypínače a rámečky nová Unica u nás.


Zásuvky a rámečky nová Unica u nás.