Rádi poradíme: 477 577 933online chat

LED žárovky Philips - nejvyšší kvalita a životnost

Chtěli byste ušetřit peníze a zlepšit životní prostředí? Pak výběr LED žárovky je jednoduchou volbou.

 

Proč LED žárovky CorePro LED PHILIPS?

 

Hlavní výhody LED žárovek

Energetická úspornost. LED žárovky využívají méně elektřiny při stejném světelném výkonu. O 85% méně elektřiny ve srovnání s klasickými žárovkami a přibližně o 18 % méně elektřiny ve srovnání s kompaktními zářivkami. Přibližně 20 % elektřiny na celém světě je spotřebováno osvětlením. LED žárovky mohou mít velký dopad na Vaše využití energie. Úspory se opravdu vystupňují zejména v oblastech, kde se svítí po delší dobu.

Dlouhá životnost. LED žárovky mají životnost 25 000 hodin - to je přes 22 let, pokud by byly užívané po dobu 3 hodin denně. Plus bez vlákna jsou LED žárovky robustnější. Toto má za výsledek úsporu Vašich peněz za náhradní žárovky a údržbu budov. Klasické žárovky vydrží přibližně 1 000 - 2 000 hodin (1 - 2 roky) a kompaktní zářivky přibližně 6 000 - 15 000 hodin (6 - 13 let).

Ušetřete nyní - užíváním 400 wattů v jedné místnosti? Vyměňte pouze za 52 Wattovou LED žárovku. Pryč jsou časy, kdy byl pokoj osvícen pouze jedinou 60 W žárovkou. V obývacích pokojích, ložnicích a kuchyní - byly vyměněny za 8 nebo více bodových svítidel. Každé bodové svítidlo mohlo být 35 W nebo 50 W (Halogen) - to vedlo ke spotřebě energie až do 400 W. S LED žárovkami je spotřeba energie snížena jen na 52 W (6,5 W na žárovku) při stejném množství světla. Při zdánlivě neustálých zvyšování cen energií - dává smysl přejít na LED žárovky.

Největší úspory jsou vidět, když LED žárovky nahradí halogeny nebo klasické žárovky. LED žárovky šetří peníze 2x:

  • Ušetříte každým rokem díky menší spotřebě energie za žárovku.
  • Když LED žárovky mohou vydržet přes 20 let, ušetříte ještě více užíváním méně žárovek.

Okamžité rozsvícení. LED žárovky se rozsvítí a zhasnou okamžitě a neblikají - není žádný náběh na rozdíl od mnoha kompaktních zářivek.

Ekologická šetrnost. Malé množství rtuti se využívá v kompaktních zářivkách. Jakékoliv snížení rtuti v použití zlepší prostředí.

Vyšší bezpečnost. LED žárovky vytváří při svém provozu výrazně méně tepla než tradiční halogenové žárovky a mohou být méně nebezpečné. Halogenové žárovky jsou neefektivním způsobem jak vytápět prostor. Použitím LED žárovek umožní vytápěcímu nebo klimatizačnímu systém pracovat daleko efektivněji. Když jsou žárovky chladnější, minimalizují poškození objímek a dekorací, které se může vyskytnout společně s horkými žárovkami.

LED žárovky jsou budoucnost. Miliony dolarů jsou vynakládány na výzkum a vývoj, aby se do budoucnosti vytvořily daleko více efektivnější LED produkty. Malý výkon a hmotnost LED produktů jsou ideální pro vytvoření nových typů osvětlení jako LED pásky nebo stropní svítidla, které jsou dnes dostupné. LED produkty jsou rovněž integrovány do řídicích systémů, které mohou být dálkově ovládány chytrými telefony a tablety.

S poklesem cen LED produktů, dlouhodobé zvyšování nákladů na energie svázaných se zlepšením efektivity LED s větším světlem pro každou jednotku energie; je nyní argument pro přechod na LED velmi přesvědčivý, jelikož se doba návratnosti zkrátila.

  • Ušetříte až 85 % nákladů na energie, podstatný rozdíl ve srovnání s klasickými, nebo halogenovými žárovkami
  • Ušetříte 12 - 50 % ve srovnání s kompaktními žárovkami
  • Snížení spotřeby energie a výroba vede ke snížení emisí CO2
  • LED žárovky se okamžitě rozsvítí na rozdíl od mnoho kompaktních zářivek
  • Vytvářejí méně tepla než klasické žárovky
  • Neobsahují žádnou rtuť (na rozdíl od kompaktních zářivek)

LED žárovky vydrží mnohem déle (20 x déle než klasické žárovky), což vede ke snížení nákladů na údržbu.

 

Nejprodávanější LED žárovky na iElektra

LED žárovka CorePro LEDbulb E27. Klasická velikost, různé výkony, mléčný difuzor proti oslnění, patice E27, s maximální šířkou 60 mm se vejde všude, dostatečné chlazení, životnost 15 000 hodin.

Stmívatelná LED žárovka CorePro LEDbulb E27. Klasická velikost, různé výkony, mléčný difuzor proti oslnění, patice E27, s maximální šířkou 70mm. Je kompatibilní se stmívacími zařízeními.


Bodová LED žárovka CorePro LEDspot GU10. Vyzařovací úhel 36°,  strukturovaný difuzor, různé výkony, šířka 50mm, patice GU10, životnost 15 000 hodin. Je kompatibilní se stmívacími zařízeními.

 

O výrobci Philips

Společnost Philips, vyrábějící elektroniku a elektrotechniku, byla založena roku 1891 Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Společnost, pocházející z Nizozemska, je rozdělena do tří hlavních divizí:spotřebitelský životní styl, zdravotní péče a osvětlení. Společnost Philips se sídlem v Amsterdamu je špičkou ve svém oboru díky neustálým inovacím a novým technologiím.

 

Historie společnosti Philips

Philips byl založen v roce 1891 Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem jako rodinná firma. Frederik Philips, bankéř v Zaltbommel, financoval stavbu továrny v Eindhovenu, kde Philips začal s produkcí lamp a jiných elektronických produktů. V roce 1923 začala vyrábět i jiné produkty, například vakuové elektronky Miniwatt. Po několika letech Philips začal vyrábět i hudební nástroje na elektřinu (např elektrické klávesy). V roce 1939 představila společnost elektrický holicí strojek Philishave.

Po válce se společnost přesunula zpět do Nizozemí, s ústředím v Eindhovenu. V roce 1949 začala společnost prodávat televize. V roce 1950 byla založena nahrávací společnost Philips Records, která se později stala součástí PolyGram.

Philips v roce 1963 představil audiokazetu, která byla velmi úspěšná. Kazety se používaly do diktafonů a používaly jej stenografové a profesionální novináři. Jakmile se zvýšila jejich kvalita, tak se kazety začaly využívat k prodeji hudebních nahrávek po boku gramofonových desek.

Philips představil první kombinaci přenosného rádia s kazetovým rekordérem, kterému se začalo přezdívat boom box. Kazety se později začaly využívat do telefonních záznamníků. Kazety se také používaly jako první druh média pro masový záznam u prvních počítačů v 70. a 80. letech.

V roce 1972 Philips uvedl ve Velké Británii první rekordér na video kazety na světě – N1500. Poměrně objemné kazety mohly nahrávat 30 až 45 minut záznamu. Později byly nabízeny kazety s hodinovou kapacitou záznamu. S nástupem konkurence představilPhilips rekordér N1700, který jako první nabízel kapacitu 2 hodin záznamu a tím pádem se mohl na jednu kazetu vejít celý film.

Philips také vyvinul LaserDisc jako platformu pro prodej filmů, ale oddálil jeho uvedení, aby nekonkuroval prodejům video rekordérů. V roce 1982 Philips společně se Sony uvedl Compact Disc, formát který se později vyvinul v CD-R, CD-RW, DVD a později v Blu-ray, které Philips společně se Sony uvedli v letech 1997 a 2006.

V roce 2016 prodala společnost Philips 25 % akcií v divizi Lighting.