Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Nechte se inspirovat. Toto jsou momentálně nejoblíbenější vypínače a zásuvky

ABB Levit jsou vypínače a zásuvky unikátního moderního designu. Levit jsou momentálně nejoblíbenější vypínače a zásuvky. Nechte se inspirovat!

Od svého uvedení na trh v roce 2014 se staly vypínače a zásuvky ABB Levit oblíbeným modelem a v segmentu vypínače a zásuvky symbolizují jednu z neprodávanějších designových řad.

Kolekci elegantních vypínačů a zásuvek navrhl pro výrobce ABB slavný český designér Jan Čapek. Zásuvky a vypínače Levit se vyrábějí ve 14 barevných variantách. Kombinují jednoduché bílé odstíny, líbivé pastelové barvy a moderní metalické odstíny. Pokud sháníte barevné vypínače a zásuvky, ABB Levit je vhodná volba!

Rámečky a kryty Levit se skládají ze dvou barevných vrstev. To umožňuje vyniknout tvaru vypínače a jeho prostorovosti.

Design řady ABB Levit se dá popsat jako elegantní a nadčasový, ale zároveň hravý a individualistický. Pastelové varianty se skvěle hodí jako barevné zásuvky a vypínače do dětského pokoje. Metalické odstíny naopak vyniknou jako vypínače a zásuvky do kuchyně.

 

Vypínače ABB Levit

Vypínače ABB Levit mají tichý a spolehlivý mechanismus přístroje. Vypínače jsou k dispozici se všemi čísly řazení. Vyberte si zvlášť barvu klapky, barvu rámečku a barvu podkladu.

Přehlídka vypínačů ABB Levit ve 14 barvách.

 

Zásuvky ABB Levit

Dvojzásuvky ABB Levit jsou velmi praktické. Díky natočené horní zásuvce máte vždy jistotu, že můžete využít obě zásuvky s čímkoliv.

Nejoblíbenější dvojzásuvky ABB Levit, celkem na výběr ve 14 barvách.

 

Předchůdce ABB Levit

Nejúspěšnějším předchůdcem řady Levit je Tango. Tuto řadu uvedla společnost ABB na trh v roce 1995. Přečtěte si, jak vznikly vypínače a zásuvky ABB Tango.

 

O společnosti ABB

Společnost ABB vyrábí zásuvky a vypínače v Jablonci nad Nisou. Závod byl založen Gustavem Kramerem a Adalbertem Löblem už v roce 1868. Zpočátku se firma zaměřovala pouze na rafinaci a zušlechťování skleněných výrobků. Na počátku 20. století firma začíná vyrábět elektroinstalační materiál, konkrétně se specializuje na výrobu drobných částí jako například objímky, vidlice a v neposlední řadě také zásuvky a vypínače. V roce 1946 byla firma znárodněna a vzniká národní podnik Elektro-Praga Jablonec nad Nisou. Roku 1993 se Elektro-Praga stává součástí nadnárodní skupiny ABB a začíná tím psát novou kapitolu historie firmy.

 

Proč nakupovat vypínače a zásuvky na iElektra?

Vypínače a zásuvky tvoří hlavní pilíř našeho sortimentu. Vypínače a zásuvky prodáváme od roku 1995, máme s tímto sortimentem mnoho zkušeností. V rámci velkoobchodního a maloobchodního prodeje expedujeme ročně více než 100.000 ks vypínačů a zásuvek. Garantujeme proto příznivé ceny a široké skladové zásoby.