Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Vypínače a zásuvky Legrand

Abychom našim zákazníkům poskytli ještě širší sortiment vypínačů a zásuvek, naskladnili jsme hned 4 nejoblíbenější designové řady značky Legrand. To znamená okolo 1200 nových produktů! Objevte svět Legrand s Niloé, Niloé Step, Suno a Valena Life.

Legrand, seznamte se...

Legrand je světový specialista na domovní elektroinstalace s bohatou historií a důrazem na etiku, životní prostředí a moderní technologie. Francouzská společnost Legrand začala v roce 1865 vyrábět porcelánové nádobí a od roku 1919 porcelánové vypínače k lustrům. Dnes je jedním z předních výrobců instalačních přístrojů, smart home technologií, řízení svítidel a dalšího. Skupina Legrand má prodejní, obchodní či průmyslové objekty v 90 zemích světa. V České republice jsou Legrand zákaznická podpora a showroom od roku 1992. iElektra nabízí širokou zásobu a výhodné ceny na vypínače a zásuvky Legrand.

 

Vyberete si i vy

Rozšířený sortiment vypínačů a zásuvek o čtyři designové řady značky Legrand si zkrátka zamilujete. Vyberte si funkce, barvy a design pro každý interiér. Všechny typy vypínačů a ovladačů, zásuvky, dvojzásuvky, USB nabíječky a další.

Suno elegantně spojuje různé styly interiéru a vytváří tak společný domov. Tvar Suno představuje kombinaci ostrých rohů a jemně zaoblené klapky. Rámečky 8 barev vyhoví každému interiéru. Unikátností zaujme elegantní abstraktní textura Broušená černá nebo v kuchyni praktická skrytá zásuvka 2P+PE s USB C nabíječkou.

Niloé je základní řada inspirovaná každodenními potřebami. Přináší snadnou instalaci a syté barvy pro moderní domov. Tvarem široké a zaoblené rámečky pomáhají provzdušnit místnost. Ve 4 barvách rámečků rozhodně mile překvapí sytá Červená. Nechybí ani dvojzásuvka s natočenou dutinkou.

Niloé Step je připravena pro rodinný život i firemní interiér. Dává to najevo tvarem s ostrými rohy a plochou klapkou. Oproti Niloé obsahuje více barev a funkčnosti. Těšit se můžete z 10 barev a povrchových úprav rámečků. Specialitou je textura broušený hliník a broušená ocel, pastelové barvy máta a růžová či perleťová. Velmi užitečká je také zásuvka s víčkem IP44.

Valena Life je řada plná inovací s nadčasovým designem se smyslem pro detail. Nabízí flexibilitu a technologie pro kanceláře, moderní hotely i rezidenční sektor. Nový odolný mechanismus IN'MATIC a více než 150 funkcí vyhoví každé instalaci a multimediálním aplikacím. Tvarem originálně prohnutá klapka a zaoblené rámečky. Obsahuje neuvěřitelných 15 barev, od jemných odstínů, přes syté barvy až po luxusní kovy a texturu dřeva. Eleganci dodává chromová či zlatá linka, působivé LED podsvětlení klapky. Potěšit umí i rychlonabíječka USB o výkonu 30W.

 

Snadná montáž

Vypínače a zásuvky Legrand se instalují opravdu snadno. Stačí zkompletovat přístroj a rámeček. Zapojení je intuitivní a pohodlné díky značení svorek a zmenšeným rozměrům mechanismů.

 

Podívejte se Jak snadno jsme naskladnili Legrand. Zaujal vás Legrand? Na iElektra si vyberete.

CHCI LEGRAND