Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Nový e-shop je zapojen!

Dostáváte rádi dárky? Máme pro vás nový e-shop iElektra.cz. Čtěte, jaké změny se týkají zákazníků.

Léto odešlo ...nová iElektra.cz přichází

Po pečlivém plánování a tvrdé práci jsme spustili nový e-shop iElektra.cz, který má řadu vylepšení a slibuje mnohem víc. Protože velkoobchod s tradicí přes 25 let a 98% spokojených zákazníků by měl nabídnout svým zákazníkům také profesionální e-shop. Nyní vám představíme pár zásadních novinek, další budou přibývat v následujícím roce.


Co nového? Přehledné kategorie

Jednou ze zásadních novinek je uspořádání sortimentu elektromateriálu, osvětlení, vypínačů a zásuvek. Věříme, že si tyto kategorie oblíbíte. Další inovací je vyhledávání. Vyzkoušejte 4 způsoby, jak vyhledat produkty: fulltextový vyhledávač, drop menu kategorií s ikonami, rychlé levé menu a nakonec parametrické filtrování. Naším cílem je poskytnutí naprosté svobody ve vyhledávání.


Filtry na všechno

Myslíme na naše zákazníky: zkušené elektrikáře, řemeslníky, montéry i koncové uživatele a investory. Ať už hledáte například vypínače a zásuvky podle technických parametrů nebo podle vzhledu, u nás najdete rychleji a přehledněji kvalitní sortiment značek ABB, Schneider Electric, Legrand nebo Famatel. Vyzkoušejte filtrování produktů, nově podle dílů kompletace nebo vzhledu a textury materiálu.


Přesné skladové zásoby

Naše skladovost je nyní maximálně transparentní! U kabelů, wago svorek, chrániček,.. zkrátka veškerého sortimentu můžete vidět aktuální skladovou zásobu v metrech či kusech. To znamená, už žádnou nejistotu a čekání na dodání zboží.

Příznivé ceny za dopravu

Při dokončení objednávky máte na výběr ze 4 dopravců a služeb dopravy. Pro zákazníky udržujeme vždy nízké ceny dopravy. Podívejte se na rychlý přehled dopravy s naším doporučením a omezením rozměrů a hmotnosti. Možné je i zaslat individuálně nadrozměrné zásilky nebo zásilky na Slovensko.


Staráme se o blog

Nejsme jen prodejce, jsme elektroinstalační specialista. Proto píšeme pravidelně články o novinkách v sortimentu, aktualitách od výrobců nebo praktické rady. Věříme, že články jsou užitečné, zajímavé a čtivé jak pro odborníka, tak pro širokou veřejnost. Naše rady a tipy vycházejí z ověřených informací výrobců, znalostí technických norem projektantů a zkušeností revizních elektrikářů.


Napište nám

Nový e-shop iElektra.cz je tu hlavně pro naše zákazníky a proto uvítáme, když se s námi podělíte o vaše dojmy z e-shopu. Co se vám líbí a co vám chybí? V průběhu následujícího roku se můžete těšit na nové funkcionality a vychytávky e-shopu.

Doufáme, že nakupování u nás bude i nadále radost!