Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Legrand Niloé Step pro rodinu i kancelář

Moderní povrchové úpravy umí vyzdvihnout styl vašeho domova. Jemné barvy, perleť i broušený kov doplní každý interiér. Rozšířené funkce umožňují použití jak ve formálním prostoru kanceláře, tak i v rodinném domě s osobitým stylem. Podívejme se, proč jsou vypínače a zásuvky Niloé Step tak oblíbené.

Niloé step je další úspěšnou řadou značky Legrand. Objevte její styl připravený pro rodinný život i firemní interiér. Design Niloé step přináší univerzální tvar s plochou klapkou a jemně zaobleným rámečkem s ostrým okrajem vystupující od zdi. Oproti základní řadě Niloé obsahuje více barev a funkcí. Vybírat můžete z 10 jemných barev matných, kovových i perleťových povrchových úprav. Zaujmou povrchy broušený hliník a broušená ocel, pastelové barvy máta a růžová, či třpytivá perleť. Vypínače a zásuvky Niloé Step obsahují všechny běžné přístroje a některé velmi užitečné ovladače, například stmívače a termostaty. K podpoře konektivity nesmí chybět multimediální zásuvky, nabíječka USB. Pro instalaci v blízkosti vody zásuvka s víčkem IP44. Instalace je velmi jednoduchá. Kompletace sestává ze dvou částí: přístroj s krytem a rámeček. Přístroje jsou vybaveny páčkovými svorkami pro pohodlné připojení vodičů. Samozřejmostí jsou vícenásobné rámečky pro horizontální i vertikální montáž.


Nejlepší vlastnosti Niloé step

  • Atraktivní vzhled za příznivou cenu,
  • Hladký matný povrch​, perleť, 4 barvy krytek + 10 barev rámečků,
  • Moderní funkce – pohybové senzory, stmívače, datové zásuvky, USB nabíječky a další,
  • 1 až 5 násobný rámeček ve všech barvách,
  • Pouze 2 obj. č.​ k sestavení kompletního produktu​: přístroj + rámeček,
  • Dvojzásuvka s pootočenou horní dutinkou ve 4 barevných provedeních.

Barvy v působivém provedení

Vybírejte z mnoha barev a sestavte si vlastní barevnou kombinaci. Designová řada Legrand Niloé step nabízí 4 barvy krytek a 10 barev rámečků. Při detailním pohledu budete překvapeni, jak precizní jsou povrchové úpravy k dosažení dokonalého a stálého povrchu.Bílá je univerzální základní barvou. Perleť se třpytí jako čerstvá sněhová pokrývka. Matná černá má vesmírnou hloubku. Antracit je vzhled oblíbeného minerálu se zrnitostí krystalů.Hliník je matný a hladký se zrnitostí. Broušený hliník poskytuje opravdový lesk a realistickou strukturu. Ocel je elegantní povrch, matný a hladký se zrnitostí. Broušená ocel je luxusní povrch s realistickou strukturou působící sebevědomým.Unikátní máta dýchá svěžestí jako žádná jiná barva. Decentní odstín růžové se hodí do mnoha interiérů s teplými barvami.


Jednoduchá a bezpečná montáž

Mechanismy Niloé step jsou ve velmi kvalitním provedení s několika inovacemi. K pohodlnému připojení vodičů dostaly větší páčky svorek a také kompaktní rozměry. Díky tomu se nemusíte bát nedostatečné hloubky montážní krabice. Plastové montážní rámečky jsou lehčí a umožňují montáž na každý podklad. Další výhodou kompletně izolovaných přístrojů je vysoká bezpečnost, poskytují krytí IP2x po celou dobu montáže a tím chrání elektrikáře. Další bezpečnostní ochranou jsou clonky, dětská ochrana ve všech zásuvkách 230V. Vypínače jsou dostupné v provedení s vestavěnou LED kontrolkou. Rámečky 1 až 5-násobné lze instalovat horizontálně i vertikálně a vícenásobná montáž je díky zámkům montážních rámečků jednoduše přesná.Výběr funkcí Niloé StepŘada Niloé step obsahuje vypínače všech řazení, také v provedení s orientačním LED podsvětlením. K dispozici máte též trojitý jednopólový vypínač použitelný například pro sektorové ovládání světel v posluchárně.Nechybí ani další ovladače: otočný stmívač, krátkocestný tlačítkový stmívač nebo ovladač rolet a žaluzií.Další přístroj Niloé step je otočný termostat s přívětivým ovládáním ve 2 variantách. Buď univerzální prostorový termostat pro pokojové a podlahové topení, s přepínáním režimů topení / klimatizace. Druhou variantou je podlahový termostat pro podlahové topení s podlahovým čidlem. Automatické spínání světel nabízí pohybový senzor nebo automatické noční osvětlení s vestavěným orientačním světlem pro bezpečné a přitom úsporné osvětlení schodiště a dalších prostor v přítmí.Zásuvky 230V s ochraným kolíkem a clonkami nebo kompaktní dvojzásuvka s natočenou dutinou. Vyšší krytí poskytuje zásuvka s víčkem IP44 vhodná do koupelny.V neposlední řadě USB nabíjecí zásuvky, ve variantách 2x USB A+C s výkonem 15W a 12W nebo skrytá zásuvka 230V s USB-C s výkonem 7,5W. Také připojení televize, multimédií i reproduktorů je s Niloé step možné. Využijte anténní zásuvky všech typů, reproduktorové zásuvky a datové zásuvky RJ45 i optické pro ethernet. Vybrat si můžete i vývodky a záslepky.

 

Zaujal vás design a moderní funkce vypínačů, zásuvek a ovladačů Legrand Niloé step? Sortiment této řady najdete u nás.

CHCI LEGRAND NILOÉ STEP


Na závěr video představující Legrand Niloé step s energicky španělským nábojem.