Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Výrobce Legrand

Legrand je světový specialista na domovní elektroinstalace, vypínače a zásuvky. Francouzský výrobce s bohatou historií a důrazem na etiku, životní prostředí a moderní technologie.

U nás najdete sortiment Legrand v kategoriích
Valena Life je řada plná inovací s nadčasovým designem se smyslem pro detail. Nabízí flexibilitu a technologie pro kanceláře, moderní hotely i rezidenční sektor. Nový odolný mechanismus IN'MATIC a více než 150 funkcí vyhoví každé instalaci a multimediálním aplikacím. Tvarem originálně prohnutá klapka a zaoblené rámečky. Obsahuje neuvěřitelných 15 barev, od jemných odstínů, přes syté barvy až po luxusní kovy a texturu dřeva. Eleganci dodává chromová či zlatá linka, působivé LED podsvětlení klapky. Potěšit umí i rychlonabíječka USB o výkonu 30W.

Niloé Step je připravena pro rodinný život i firemní interiér. Dává to najevo tvarem s ostrými rohy a plochou klapkou. Oproti Niloé obsahuje více barev a funkčnosti. Těšit se můžete z 10 barev a povrchových úprav rámečků. Specialitou je textura broušený hliník a broušená ocel, pastelové barvy máta a růžová či perleťová. Velmi užitečká je také zásuvka s víčkem IP44.

Suno elegantně spojuje různé styly interiéru a vytváří tak společný domov. Tvar Suno představuje kombinaci ostrých rohů a jemně zaoblené klapky. Rámečky 8 barev vyhoví každému interiéru. Unikátností zaujme elegantní abstraktní textura Broušená černá nebo v kuchyni praktická skrytá zásuvka 2P+PE s USB C nabíječkou.

Niloé je základní řada inspirovaná každodenními potřebami. Přináší snadnou instalaci a syté barvy pro moderní domov. Tvarem široké a zaoblené rámečky pomáhají provzdušnit místnost. Ve 4 barvách rámečků rozhodně mile překvapí sytá Červená. Nechybí ani dvojzásuvka s natočenou dutinkou.

 

Články o produktech Legrand

Představili jsme vypínače a zásuvky Legrand. Blíže jsme se podívali na největší designovou řadu značky Legrand, Valena Life – vkusné řešení instalací. Ta je oblíbená ve všech interiérech, zejména hotelech a wellness střediscích. Moderní řadou s futuristickým designem je Legrand Suno – nejoblíbenější mezi mladými. A skvělou volbou mezi funkcemi a ekonomickým řešením je Legrand Niloé Step pro rodinu i kancelář, která představuje rozšířené funkce, bezpečnost a kvalitní povrchové úpravy.


O značce Legrand

Legrand je světový specialista na domovní elektroinstalace s bohatou historií a důrazem na etiku, životní prostředí a moderní technologie. Francouzská společnost Legrand začala v roce 1865 vyrábět porcelánové nádobí a od roku 1919 porcelánové vypínače k lustrům. Dnes je jedním z předních výrobců instalačních přístrojů, smart home technologií, řízení svítidel a dalšího. Skupina Legrand má prodejní, obchodní či průmyslové objekty v 90 zemích světa. V České republice je zákaznická podpora a showroom od roku 1992.

Legrand nabízí pro rezidenční instalace deset designových řad vypínačů a zásuvek s ladnými křivkami a pečlivě zvolenými odstíny barev. Další oblastí jsou vstupní systémy - zvonky a videotelefony nebo senzory k řízení osvětlení. Jiný výběr představuje sortiment jištění a distribuce elektrické energie s modulárními přístroji k řízení, jištění a bezpečnosti. Dlouhodobě je Legrand aktivní v technologickém pokroku a inovacích. Výsledkem toho jsou jeho produkty z oblasti smart home a elektromobility.

Protože skupině Legrand záleží na posouvání technologických hranic i na etice, uvědomuje si odpovědnost nejen za udržitelnost a životní prostředí ale také společenskou odpovědnost. Tyto závazky vyústily ve strategii CSR, kterou Legrand důsledně plní ve všech svých činnostech. Společenská odpovědnost CSR stojí na třech pilířích: dlouhodobě udržitelné obchodní vztahy a etická zodpovědnost od dodavatelů až po distributory a uživatele, komunikace se zaměstnanci a dodržování lidských práv, ochrana životního prostředí - být nízkouhlíkovou společností, sledovat životní cyklus výrobků, zavedení oběhového hospodářství.

Produkty společnosti Legrand jsou příkladem rovnováhy mezi ekologickou udržitelností a technologickým rozvojem. Tyto produkty také pomáhají snížit energetickou spotřebu, znečištění a emise skleníkových plynů při výrobě a likvidaci.