Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Suno

Vypínače a zásuvky Legrand Suno kladou důraz na ovládací prvky, konektivitu, matný povrch i moderní barvy s texturou. Vyberte si nejoblíbenější styl mezi mladými.

Sleva 20% SUNO ZÁS.TV-R 2KABELY ČERNÁ
721471

SUNO ZÁS.TV-R 2KABELY ČERNÁ

629.20
Skladem: 0 ks

Moderní futurismus Legrand Suno

Designová řada vypínačů a zásuvek Legrand Suno umí sjednotit všechny prvky moderního domova a vnáší do interiéru styl minimalismu a futurismu. Pokud máte jasnou představu o dokonalosti, může být pro vás ideální. V Suno naleznete rozšířenou nabídku moderních funkcí. Zejména zásuvky síťové 230V, USB, datové, multimedální i anténní. Dále všechny řazení vypínačů, automatické spínače s pohybovým čidlem, ovladače rolet a žaluzií, otočné i tlačítkové stmívače a další. Nechybí skrytá zásuvka 230V s USB C, dvojzásuvka s natočenou dutinou nebo venkovní provedení IP44. Univerzální rámeček s víčkem IP44 lze vybavit každý přístroj (kromě dvojzásuvky). Všechny zásuvky mají dětskou ochranu - clonky ve zdířkách.

Barvy a textury pro váš styl

Oblíbený matný povrch rámečků i přístrojů umí potěšit zrak i hmat. Legrand Suno nabízí tři barvy přístrojů Bílá, Hliník, Černá spolu s osmi barvami rámečků, od pískové po antracitovou, které dokáží sjednotit každý interiér. Stačí si vybrat.

  • Do interiéru jsou univerzální volbou Bílá, Písek (béžová) či Šedá.
  • Pro multimediální centrum se skvěle hodí matná Černá nebo Hliník.
  • V kanceláři působí profesionálně matný Antracit.
  • Nejmodernější hi-tech místnost si zaslouží Broušený hliník nebo Broušenou černou s abstraktním vzorem.

Výkon USB nabíječek Suno

  • Zásuvka 2x USB A+C: výkon 15 W, 3000 mA,
  • zásuvka 2x USB A+A: výkon 12 W, 2400 mA,
  • zásuvka 230V (skrytá) + USB C: výkon 7,5 W, 1500 mA.

Kompletace a bezpečnost

Přístroje Legrand Suno jsou velmi bezpečné a plné inovací. Montážní hloubka je snížena na zhruba 27 mm, páčkové svorky jsou zvětšeny pro snadnější připojení i odpojení vodičů, schéma zapojení na zadní straně přístroje urychluje montáž. Kompletace sestává ze dvou částí: přístroj s krytem a rámeček. Výhodou pro finální kontrolu jsou testovací body. To vše zajišťuje jednodušší montáž i do vícenásobných rámečků.

Objevujte designy vypínačů a zásuvek

Nenašli jste něco v designové řadě Legrand Suno? Můžete nás kontaktovat nebo se porozhlédnout v jiných designových řadách. Doporučujeme nejširší a inovovanou řadu Legrand Valena Life, vhodnou do hotelového interiéru, reprezentaci firemních prostor stejně jako do rodinného domova. Mezi další alternativy značky Legrand patří rozšířená Legrand Niloé Step s formálnějším tvarem a funkcemi připravenými pro rodinný život i kanceláře. Z jiných značek vás může uspokojit unikátní a nová Schneider Unica s širokými rámečky a ještě širším výběrem funkcí. Dále moderně luxusní řada ABB Solo. Vybírejte z našeho širokého sortimentu.