Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Tango

Vypínače a zásuvky ABB Tango jsou nestárnoucí bestseller od roku 1995. Jak to dělá? Nadčasový líbivý design a plnohodnotný výběr funkcí, mechanismů.


Sleva 40% Rámeček dvojnásobný, svislý

Sleva 40% Rámeček čtyřnásobný, vodorovný

Sleva 40% Rámeček pětinásobný, vodorovný


Sleva 30% Kryt 1násobný, bez potisku

Vypínače a zásuvky ABB Tango

Jednoduše bestseller

Vypínače ABB Tango jsou nejoblíbenější vypínače na českém trhu. Od roku 1995, kdy design Tango výrobce ABB představil, bylo prodáno více než sto miliónů kompletů z řady ABB Tango. Vypínače Tango mají nadčasový vzhled a vysoký lesk. Nejoblíbenější jsou bílé vypínače Tango, dále černé vypínače, avšak roste zájem o šedé vypínače.

Vypínače Tango jsou na výběr v 8 barevných variantách - bílé vypínače, jemné odstíny až pastelové barvy. Skladem máme všechny barevné kombinace. Zvolením řady ABB Tango chybu neuděláte.

Pokud hledáte něco modernějšího než Tango, zkuste novinku, designovou řadu ABB Zoni s nejtenčím rámečkem a matnými barvami. Nehledáte zaoblené tvary? Zkuste přímé linie ABB Levit. Nebo něco jiného? Doporučujeme řadu Schneider Unica s osobitým stylem a širokými rámečky anebo vkusnou řadu Legrand Valena Life. Objevujte vypínače a zásuvky na iElektra.