Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Nově můžeme instalovat ABB Tango IP44 do vícenásobných rámečků

Výrobce ABB přináší novinku v podobě přírůstku řady ABB Tango® - IP44 bez rámečku. Tyto voděodolné vypínače a zásuvky lze instalovat do libovolných rámečků ABB Tango. Využijte možnosti instalace do vícenásobných rámečků!

Výrobce ABB přináší novinku v podobě rozšíření řady ABB Tango® o přístroje bez rámečku s krytím IP44. Tyto voděodolné vypínače a zásuvky lze instalovat do standardních rámečků ABB Tango. Využijte možnosti instalace do vícenásobných rámečků! Vypínače a zásuvky s vyšším krytím už nemusí být instalovány v oddělených rámečkách.

Společnost ABB nedávno rozšířila svojí dlouholetou řadu elektroinstalačních přístrojů ABB Tango®. Vypínače a zásuvky se stupněm krytí IP44 nejsou žádnou novinkou. Novinkou je ovšem jejich provedení bez rámečku! Tato inovace otevřela dveře novým možnostem instalace. Dle potřeby můžete zvolit jednorámeček, dvojrámeček nebo trojrámeček ABB Tango®.

Zásuvky ABB Tango IP44 s víčkem a bez rámečku lze použít jako venkovní zásuvky do jednonásobného či až trojnásobného rámečku (ve svislé i vodorovné orientaci). Ochranu proti stříkající vodě zajistí kryt v podobě víčka.

Vypínače ABB Tango IP44 bez rámečku lze taktéž použít jako venkovní vypínače, do koupelny a kuchyně a dalších míst blízko vody. Umožňují instalaci do jednonásobného až trojnásobného rámečku (ve svislé i vodorovné orientaci). Na výběr máte jednoduchý nebo i dvojitý vypínač - ABB Tango IP44 jsou vždy odolné proti stříkající vodě a nečistotám.

Tyto přístroje ABB Tango IP44 jsou kvalitní volbou pro venkovní instalaci nebo instalaci do náročných podmínek s krytím IP44. Přístroje doplníte o standardní rámečky ABB Tango.