1100095 Prop. lišta S-4L-1000/16, kolík (jazýček), 4pól., 80A, rozteč 17,8mm
Popis
Hřebenová propojovací lišta S-4L-1000/16 je 4pólová s jazýčkovými kontakty L1-L2-L3-N. Délka 1m (56 kontaktů), proud 80A, průřez 16mm². Eleman 1100095
Zobrazit více
942.59 / ks
Externě skladem (11 ks)
ks
Porovnat Hlídat Poptávka Dotaz Chyba?
Číslo zboží: 6NE00570
Výrobce: Eleman
Kód výrobce: 1100095
EAN: 4051589583190
Vlastnosti
  • 4 pólová propojovací lišta délky 1000 mm.
  • Jmenovitý proud 80 A, průřez 16 mm²
  • Jmenovité napětí: 400 V
  • Složení kontaktů: L1-L2-L3-N
  • Celkový počet kontaktů: 56
  • Jazýčkové kontakty "PIN" vhodné pro modulové přístroje značek ABB, OEZ a BONEGA
  • Rozteč kontaktů 17,8 mm (standardní modulová šířka)
  • Příslušenství: koncovky EK-C-4/16, bezpečnostní krytky BS5P nebo ZV-BS-G
Základní parametry
Délka 1000 mm
Zobrazit všechny parametry
Základní parametry
Délka 1000 mm
Technické parametry
Průřez 16 mm²
Počet kontaktů 56
Typ produktu propojovací lišta hřeben
Jmenovitý proud 80 A