Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Úsporné přímotopy Basic Pro

Představujeme přímotopy (též konvektory) Basic Pro s nástěnnou nebo mobilní instalací, výkonem 500 až 2500 W, ekologickým designem, týdenním programem a dalšími výhodami.

Přímotopy (konvektory) Basic Pro jsou nová topidla s ještě vyšší účinností pro vytápění i temperování. S nástěnnou (případně mobilní) instalací, kompaktními rozměry, výkonem 500 až 2500 W, týdenním programem, dobrým poměrem cena výkon a dalšími kvalitami. Splňují Ekodesign 2018 pro výrobky ekologicky navrhnuté a vyrobené s ohledem na životní prostředí.

 

Proč chtít přímotop?

Pro ohřev vzduchu místnosti jsou ideálním řešením nástěnné přímotopy (též konvektory). Vynikají snadnou instalací, kompaktními rozměry a tichým provozem s dlouhou životností. Další výhodou je úspora energie v porovnání s jinými metodami vytápění obytných a kancelářských prostor. Nejčastější použití přímotopů je doplňkové vytápění "temperování" obytných prostor ale silnější modely zvládnou i celkové vytápění. Konvektory mají výborný poměr cena výkon. Další výhodou je snadná instalace: stačí zapojit přívodní kabel do zásuvky 230V.

 

Jaký vybrat přímotop?

Když si nejste jisti umístěním přímotopu nebo ho chcete otestovat v různých místnostech, je ideální mobilní přímotop. Mobilní či přenosné konvektory jsou díky podvozku s kolečky pojizdné a můžete je snadno přesouvat. Jejich hmotnost se pohybuje od 2 do 10 kg. Jsou oblíbené pro sezónní a dočasné vytápění do chat či chalup.

Pokud už víte, kam přímotop instalovat, je dobrou volbou nástěnný přímotop.  Nástěnné konvektory se pomocí hmoždinek a vrutů uchytí na jakoukoliv zeď či stěnu. Důležitým parametrem jsou rozměry - velká plocha a malá tloušťka, aby konvektor byl účinným a nenápadným topidlem pro každou místnost. Jejich použití najdou také garáže a sklepy.

 

Topidla Basic Pro

Představme si blíže přímotopy Basic Pro od výrobce Airelec.

 

Energeticky úspornější díky nové inteligentní řídící elektronice

Konvektory Basic Pro splňují Ekodesign předpisy pro rok 2018. Přivítejte návštěvy v teplém a útulném domově. Nástěnné konvektory jsou velmi nenápadné na bílých stěnách. Štíhlý design s tloušťkou pouhých 10,4 cm neubere místo ani v malé místnosti!

 

Nová konstrukce topného tělesa

Moderní design s robustní konstrukcí

Rychlá montáž na stěnu bude hračka! Nástěnné konvektory umístíte na jakoukoliv zeď díky dodávané montážní konzoli. Díky účinnému předávání tepla do okolí a tvarované mřížce spolehlivě a rovnoměrně vytopí i větší místnost.

Konvektory Basic Pro výrobce Airelec mají moderní štíhlý design těla z pozinkované oceli potažené polyesterovou pryskyřicí s přední mřížkou pro optimální vedení vzduchu. Nový patentovaný plně hliníkový topný blok zajišťující 4x vyšší předávání tepla se zcela tichým provozem, zajišťující spolehlivou a dlouhou životnost. Přímotop je dodáván s příslušenstvím: jednoduchá montážní konzola zajišťující rychlou nástěnnou montáž. Digitální ovládací panel s minimem tlačítek zajišťuje opravdu jednoduché ovládání, volbu denních / týdenních programů a další pokročilé funkce.

 

Ovládání a funkce

 

Přímotopy s novým ovládáním

Přímotopy Basic Pro jsou vybaveny moderním ovládacím panelem. Na něm přehledně vidíte aktuální teplotu a rychle nastavíte vše od změny teploty až po týdenní program. Panel má LCD displej a 3 tlačítka. Funkcí a možností poskytuje opravdu hodně.

  • Jednoduché nastavení požadované teploty pomocí tlačítek "+" / "-" a indikátor provozu topidla.
  • Možnost přepnutí do útlumu (nastavená hodnota 3°C) nebo pozice ochrany proti zámrazu.
  • Funkce detekce otevřeného okna, která automaticky odpojí topidlo v případě náhlého poklesu teploty v místnosti.
  • Vestavěný elektronický termostat pro větší pohodlí a hospodárnost provozu.
  • Ochrana proti přehřátí s automatickým resetem.
  • Možnost týdenního programu (výběr ze 3 přednastavených programů).

 

Technické specifikace konvektorů Basic Pro

  • Dvojitá izolace (třída izolace II)
  • Odolné vůči stříkající vodě (stupeň krytí IP 24)
  • Certifikáty OC a NF
  • Vyhovuje evropské směrnici ERP (2009/125 / CE)

Konvektory Airelec Basic Pro lze vybavit kolečky a přeměnit je na mobilní konvektor. To dělá z konvektorů Basic Pro velmi univerzální řadu topidel. V případě zájmu tohoto příslušenství, nás kontaktujte.

 

Vybavte se konvektorem a prožijte zimní dny v pohodlí a teple.

CHCI KONVEKTORY