Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Přelomová novinka ABB Zoni

Největším překvapením tohoto týdne se bezpochyby stalo uvedení Zoni. A právem. Nestává se totiž každý den, aby jedna z nejdůležitějších společností v oblasti elektroinstalace a elektrotechniky - ABB představila novou designovou řadu vypínačů a zásuvek. Že jste o Zoni ještě neslyšeli? Vše vám ukážeme.

Co je ABB Zoni?

  • První řada ABB s kompletně matným povrchem,
  • 100% český design podle aktuálních trendů,
  • Štíhlý a přitom zaoblený tvar,
  • Kompatibilní s mechanismy a přístroji ABB,
  • Bezdotykové ovládání s Bluetooth i WiFi technologií,
  • Odlišný design od všech předchozích řad ABB.

 

Štíhlý design Zoni

Podobu vypínačům a zásuvkám ABB Zoni vtiskl zkušený konstruktér a designér ABB, Vlastimil Hujer. Výsledkem je oblý ale ne tlustý tvar od rámečku až po klapku. Zásuvky s tloušťkou pouhých 12 mm (vypínače 16 mm) nevystupují ze zdi tak výrazně, jako jiné řady ABB. Zkrátka, Zoni je štíhlý elegán. Inovací prošla i povrchová textura, která přímo svádí k dotyku díky speciálnímu matnému nástřiku a dvojbarevnému lakování. Tím respektuje moderní bytový design s přírodními materiály.

Pečlivě vybrané barvy Zoni

Právě barvy na první pohled odlišují Zoni od ostatních řad ABB. Inspirací pro novou paletu osmi barev se, dle české designérky Ivy Bastlové, staly přírodní tóny s cílem zjednodušit sladění bytového interiéru. Na výběr tak dostáváte harmonické pastelové barvy i kontrastní černou a bílou. Protože, když už sladit zdi, podlahu, nábytek a dekorační doplňky, proč vynechat vypínače a zásuvky. Která barva se vám líbí nejvíc?

 

Bílá - klasika

Matná bílá - kontrast na tmavé zdi

Olivová / Bílá - Zenová zahrada u vás doma

Pudrová / Bílá - pro hřejivý interiér

Greige / Bílá - nejlepší k modernímu nábytku

Šedá / Bílá - hodí se k trendy námořní modři

Matná černá - fantastická na zdi s texturou kamene

Matná černá / Bílá - pro kontrast nebo optické zeštíhlení

 

Funkce pro každou instalaci

Produktová řada Zoni nabízí okolo 40 přístrojů. Díky tomu je připravena do všech instalací, od častých až po velmi specifické. Vypínače Zoni využívají standardní přístroje ABB 3559 s bezšroubovými svorkami. Zásuvky Zoni mají clonky a krytí IP40 pro bezpečnou instalaci do jeslí a školek. Mezi přístroji Zoni naleznete stmívače osvětlení, programovatelné časovače, žaluziové ovladače nebo snímače pohybu. A pro plnou konektivitu datové zásuvky, nabíječky USB nebo anténní zásuvky TV/R/SAT. Specialitou jsou rádia a reproduktory AudioWorld. Nechybí ani praktické orientační osvětlení, záslepky a vývodky.

Novou generaci ovládání představuje všestranný přístroj ABB flexTronics využívající Bluetooth i WiFi v rámci chytré domácnosti. Tento vypínač lze ovládat ručně, přes Bluetooth (jeden nebo více vypínačů) a zapojení do chytré domácnosti ABB-free@home.

Řada ABB Zoni je připravena do každé elektroinstalace díky širokému výběru přístrojů, zásuvek a ovladačů, tak, jak jste zvyklí u stěžejních designových řad ABB.

 

Aktuálně máme +1000 produktů řady ABB Zoni skladem! Podívejte se.

CHCI ABB ZONI