Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Unica

VÝPRODEJ !! Likvidační ceny platí pouze do vyprodání zásob a pouze pro množství dostupné skladem.

Doprodej velmi úspěšné řady Unica

Mnoho let úspěšné vypínače a zásuvky Schneider Unica pomalu končí. Během roku 2023 bude výroba Unica postupně omezována. Na její místo nastupuje Nová Unica. U nás ještě můžete dostat své oblíbené designy Unica Basic, Unica Colors, Unica Top a další.

Nástupce Nová Unica

Na místo standardní Unica (s kódem MGU..) nastupuje modernější Nová Unica (poznáte podle kódu NU..).

Standardní Unica

Vypínače Schneider UNICA (standardní) dokonale splynou s každým interiérem a doladí vaší domácnost. Nekompromisní technické řešení navíc splňuje i ty nejnáročnější požadavky na současné elektrické instalace. Vypínače Unica dodává evropský výrobce Schneider Electric se sídlem ve Francii.

Řada vypínačů Unica s pozoruhodným designem a širokou škálou funkcí

Unica je atraktivní řada elektroinstalačních vypínačů, zásuvek a dalších přístrojů značky Schneider Electric s jednou z největších rozmanitostí na trhu. Přístroje Unica jsou k dispozici v různých provedeních a s různými povrchovými úpravami - tak aby vyhověly každé instalaci. Nabízí více než 150 praktických funkcí a umožňují instalaci se zapuštěnou nebo povrchovou montáží. Vypínače Schneider Unica nabízejí díky vyměnitelným rámečkům pestrost v barvách, tvarech a materiálech.

Výhody Unica

  • Široká všestrannost - výběr konstrukce, barev, tvarů, materiálů s možností kombinace. Instalace do interiéru či exteriéru. Unica přináší svěží vzhled a ušlechtilé materiály.
  • Desítky funkcí - umožňují ovládání osvětlení a jiných zařízení. Unica nejsou jen vypínače a zásuvky, ale také termostaty, detektory pohybu, stmívače, nabíječky a další.
  • Snadná instalace - inovace pro jednoduchou montáž a přizpůsobení každé elektroinstalaci. Vyrovnání nerovností a precizní spojení přístrojů Unica vedle sebe nebo nad sebou.
  • Šířka 1 nebo 2 moduly - lze sestavovat kombinace více přístrojů šířky 1modul a 2moduly. Vypínače Unica mají šířku zpravidla 2moduly. Tlačítka, kontrolky a jiné signalizační přístroje Unica mají šířkou pouze 1 modul.

Výběr designu

Přístroje Unica v 5 variantách konstrukce. Všechny požadované přístroje ve všech designech. Vyberte si váš styl. Sestavte ovládací centrum podle požadavků, kombinujte rámečky, na výběr vícenásobné rámečky. Vypínače UNICA ve čtyřech základních barvách: Polar, Marfil, Aluminium, Grafit. Design rámečku podle vašich představ. Vzhled doplní vnitřní dekorativní rámeček.

UNICA Colors. Čistý styl polární bílé zpestřuje dekorativní rámeček plný lesklých, lákavých barev. Od ušlechtilých kovů až po barvy orientu. UNICA Colors budou vaše květiny na stole. Módní barvy pro každé roční období.

UNICA Basic. Zaručené barevné kombinace, které neruší. Příjemně zaoblený tvar. Doplní domov i pracovnu. Bílá Polar, mramorová Marfil, krémová Cream, šedá Technico.

UNICA Quadro. Nepřehlédnutelné rámečky moderního tvaru a jednoduchého vzhledu. Sebevědomá rovná plocha. Jemné barvy města Urbano, živé a pestré barvy Natura, metalické barvy Metallized, perlové barvy Pearl.

UNICA Plus. Jemně zaoblené a dokonale hladké křivky rámečků. Jako vlnky a přírodní živly. Desítky kombinací barev, najděte tu svou. Barvy inspirované živly přírody, ovoce, mlha, rudy kovů ze všech koutů Země.

UNICA Cedar Plus. Pro venkovní použití, na fasádu domu. Vodotěsné vypínače v robustním těle. K dispozici také s průhledným víčkem. Kombinace vypínač + zásuvka.

Kompletace přístrojů Unica

Unica poskytuje jednoduché instalace díky inovacím. Variabilitu díky modulárnímu systému. Při montáži většiny přístrojů UNICA budete potřebovat:

  • Montážní rámeček UNICA (například MGU7.002)
  • Krycí rámeček jednonásobný / vícenásobný vertikální / horizontální (dle designu)
  • Při výběru Unica Colors si zvolte také vnitřní dekorativní rámeček
  • Instalační krabice (požadovaná Krabice pod omítku KP68)