Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Sedna

Vypínače a zásuvky Schneider Sedna vám sednou do domácnosti plné rostlin. Výběr všech funkcí a příjemný zaoblený tvar. Inovací jsou rámečky proti prachu.


Sleva 30% Sedna D/E - Krabice povrchová, Antracit

Sleva 30% Sedna D/E - Záslepný kryt, Bílá


Sleva 30% Sedna D/E - Rámeček pětinásobný, Bříza

Sleva 30% Sedna D/E - Rámeček pětinásobný, BetonSebejistá a oblá řada Schneider Sedna

Dejte tvar svým představám

Francouzský výrobce Schneider Electric tvoří krásné vypínače a zásuvky vyrobené z moderních materiálů. Přesvědčte se sami u moderní designové řady Schneider Sedna... Vypínače, zásuvky a ovladače Schneider Sedna vynikají odvážným zaobleným tvarem, 4 barevnými variantami, vylepšeními urychlující montáž, a vysokou kvalitou.

Schneider Sedna dotvoří příjemný pocit z interiéru. Rychlé připojení vodičů zajistí bezšroubové svorky. Řada Sedna Design nabízí provedení ve čtyřech barvách: Bílá, Krémová, Antracitová, Aluminiová. Strojky mají kompaktní rozměry a kvalitu výrobků Schneider Electric.

Designová řada Sedna Design

Dejte tvar svým představám. Domovní vypínače a zásuvky Schneider Electric Sedna Design jsou moderní řadou - vynikají odvážným zaobleným tvarem, 4 barevnými variantami, technickými vylepšeními urychlující instalaci a vysokou kvalitou.

Přístroje řady Sedna Design dotvoří příjemný pocit z interiéru. Jsou příjemné na dotyk a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, nepodléhají během času změnám. Široká nabídka funkcí řady Sedna přináší do vašeho domova moderní technologie a pohodlí. Můžete vybírat ze čtyř barev:

  • Bílá barva je klasickou volbou. Lesklá bílá je univerzální.
  • Béžová (krémová) barva přinese jemně hřejivý pocit a hodí se do obýváků a ložnic.
  • Antracitová barva je velmi oblíbená a moderní. Matný a elegantní vzhled je vhodný do kanceláří.
  • Aluminiová barva evokuje lesklý hliník, doplní interiér vybavený hliníkem, chromem nebo šedými odstíny.

Pokud k přístrojům Sedna zvolíte rámeček libovolné barvy, získáte tím novou kombinaci.

Kromě vypínačů a zásuvek 230V nabízí řada Sedna také multimediální a datové zásuvky, kabelové vývodky, USB zásuvky a další. Dokoupit můžete také náhradní rámečky a vícerámečky. Podívejte se na všechny zásuvky a vypínače Schneider Electric.