Rádi poradíme: 731 411 730online chat

Swing, Swing L

Vypínače a zásuvky ABB Swing se houpou napříč rekonstrukcemi bytů od roku 2005. Jsou tu pro všechny. Nevadí jim ani staré hliníkové vodiče.


Vypínače a zásuvky ABB Swing

Pro ekonomické rekonstrukce

Vypínače ABB Swing jsou vypínače speciálně vyvinuté pro rekonstrukce a úpravy v panelových domech. Řada ABB Swing byla představena v roce 2005 se záměrem nahradit zásuvky a vypínače Classic. Úspěch vypínačů Swing potvrzuje také ocenění „Česká kvalita“.

Hlavní výhodou vypínačů Swing je vestavná hloubka - pouhých 12mm. Vypínače Swing se dodávají včetně přístroje vypínače a jeho krytu. Ke kompletnímu vypínači je potřeba vybrat pouze rámeček Swing nebo Swing L.

Vypínače Swing jsou k dispozici v 5 barevných variantách - bílá, světle šedá, krémová, béžová a hnědá. Kryty přístrojů Swing jsou lesklé s kulovitým povrchem, který zabraňuje nadměrnému usazování prachu. Přístroj vypínače Swing 3557 je speciálně vyvinutou konstrukci a oproti původnímu Classic ma Swing nucený odtrh a lepší odpojovací vlastnosti při kapacitní zátěži.

Pokud hledáte něco modernějšího než Swing, zkuste formální vzhled řady ABB Future linear. Rozdíl poznáte na dotek. Future linear umí být mechová i ocelová. Nehledáte hranaté tvary? Zkuste novinku, designovou řadu ABB Zoni s nejtenčím rámečkem a matnými barvami. Nebo něco jiného? Doporučujeme řadu Schneider Sedna, která sedne do domova s květinami. Anebo vkusnou řadu Legrand Valena Life s prohnutou klapkou. Objevujte vypínače a zásuvky na iElektra.