Rádi poradíme: 477 577 933online chat

Vypínače a zásuvky Schneider

Nabízíme pestrý výběr vypínačů a zásuvek Schneider Electric. Přístroje Schneider vás překvapí bohatými barvami, škálou funkcí a jednoduchostí.


Sleva 32% Asfora - Krycí rámeček dvojnásobný, aluSleva 32% Sedna D/E - Rámeček trojnásobný, AntracitUnikátní a moderní styl z Francie

Nabízíme výrobky Schneider Electric s kvalitou francouzského výrobce se 150letou historií. Poskytují unikátně přizpůsobivý francouzský design, inovace a kombinování barev. Vypínače a zásuvky Schneider Electric vynikají zejména:

  • Odvážný a variabilní design - pokud se chcete odlišit a trochu experimentovat.
  • Kompaktní rozměry - přístroje mají zmenšené rozměry.
  • Moderní funkce - vysoce kvalitní přístroje s řadou inovací.
  • Udržitelnost - Schneider Electric věnuje velkou pozornost ekologii a snižování uhlíkové stopy.

Pro koho je Schneider?

Pokud hledáte unikátní alternativu k ABB, je Schneider Electric tou pravou volbou. Vypínače, zásuvky a přístroje Schneider Electric pro domovní elektroinstalace uspokojí zvídavé jedince a designéry. Mohou být tím pravým pro moderní interiéry a menší projekty.

Kompletace a instalace

Kompletace vypínačů a tlačítek Schneider Electric sestává obvykle ze dvou až tří dílů. Pokud si nejste při kompletaci přístroje jistí, kontaktujte nás. V případě nevhodného výběru či nefunkční kombinace lze nepoškozené zboží ve lhůtě vrátit.

Všechny designové řady Schneider Electric

Nová Unica je zbrusu nová řada. Byla představena roku 2022 jako nástupce klasické Unica. Přináší univerzální design, výběr funkcí, modularitu přístrojů, unikátní kombinovatelnost barev a precizní povrchovou úpravu. Poznávacím znakem je široký rámeček. Kompletuje se ze 3 částí: přístroj s klapkou/krytem + montážní rámeček Zamak + rámeček.

Sebevědomá Sedna je designová řada plná zaoblení a moderních ušlechtilých povrchů, například dřeva či leštěný hliník. Skvěle doplní interiér s květinami. Poskytuje všechny přístroje pro běžný interiér. Kompletace sestává ze 2 částí: přístroj s klapkou/krytem + rámeček.

Elegantní Asfora je ekonomické řešení s nadstandardním designem. Nabízí základní vypínače a zásuvky i multimediální a datové zásuvky. K tomu oblíbené barvy, včetně antracitové. Kompletace sestává ze 2 částí: přístroj s klapkou/krytem + rámeček.

Robustní Mureva Styl IP55 je novější řada odolných a přitom pohledných venkovních vypínačů a zásuvek. Vhodné do garáže, na fasádu i do průmyslu. Disponují krytím IP55, odolností IK08 a UV stabilním povrchem. Oceníte inovace, vysokou kvalitu a výběr provedení. Možná je jak povrchová tak i částečně zapuštěná montáž. Přístroje na povrch jsou zpravidla kompletní.

Povrchové Cedar Plus jsou venkovní vypínače a zásuvky v krytí IP44 a povrchovou montáží. Nechybí ani gumová průchodka nebo zásuvky s průhledným víčkem. Přístroje na povrch jsou zpravidla kompletní.